4413 yılından gelen zaman yolcusu

4413 yılından geldiğini söyleyen Lewis Walker, internette yeni bir tartışma başlattı. İngiltere’de doğup byüdüğünü ve zaman yolculuğu yaptığı iddia eden Lewis, zaman makinesinin test edilmesi aşamasında seçilen kişi olduğunu söyledi. Kabul etmesi durumunda 250 bin sterlin verileceği için görevi üstlendiğini söyleyen Lewis, görevi gerçekleştirmek için son derece gizli bir askeri üsse gitmiş.

Gittiği askeri üssün yüksek teknolojiyle donatıldığını anlatan İngiliz adam, üssü ziyaret ettiğinde ışınlanma ve zihin okuma gibi pek çok teknolojik aletle karşılaşmış. Zaman makinesinin insanlara 2028 yılında tanıtılacağını söyleyen Lewis Walker, yolculuğu sırasında karşılaştığı zaman yolcularından bazılarının gelecekte insan ırkının yok olacağını söylediğini de anlattı.


Adının Lewis Walker olduğunu söyleyen yeni bir zaman yolcusu 4413 yılından geldiğini iddia ediyor. Zaman yolcusu olduğunu iddia eden Lewis, gençlik yıllarında babası sayesinde İngiltere Savunma Bakanlığı’nda çalışmaya başladığını belirtiyor.

Birkaç yıl bakanlıkta çalıştığını belirten zaman yolcusu 1977 yılında son derece gizli zaman makinesi test görevi için seçildiğini söylüyor. Görevi kabul etmesi durumunda 250 bin sterlin ödeme alacağını öne süren zaman yolcusu, son derece gizli bir askeri üsse gittiğini ifade ediyor.
Askeri üstte ışınlanma ve zihin okuma gibi son derece yüksek teknolojilerin bulunduğunu iddia eden zaman yolcusu zaman makinesini üçgen biçiminde büyük bir cihaz olarak tanımlıyor. Özel kıyafetler giyerek zaman makinesine giren Lewis kendisini son derece beyaz bir hastane odasında buluyor.
Zaman yolcusu gördüğü bir robota hangi yılda olduğunu soruyor ve ‘4413 yılındayız’ cevabını alıyor. Hastanenin son derece modern olduğunu belirten Lewis, hastanede yalnızca robotların çalıştığını iddia ediyor.
Zaman yolcusunun anlatımına göre zaman makinesi 2028 yılında kamuoyuna resmen tanıtılacak. Zaman yolcusu Lewis 4413 yılında başka zaman yolcuları ile tanıştığını da anlatıyor. Lewis, diğer zaman yolcularının gelecekte insan ırkının neslinin yok olacağını söylediğini öne sürüyor.
Diğer zaman yolcularının aksine Lewis’in gelecekten bir fotoğraf ya da bitki getirmemesi dikkat çekiyor. Videoyu izleyen çok sayıda kişi Lewis’in iddialarını yeterince inandırıcı bulmadı.

Bazı kullanıcılar ise yalan beyan yorumlarına karşı çıktı ve insanları bu şekilde yargılamamaları uyarısında bulundu. Gelecekten geldiğini iddia eden tek kişi Lewis değil. (Mynet)

1943 yılında çekilmiş bir fotoğraf sosyal medyada bomba etkisi yaşattı. Her şey BabelColour isimli Twitter kullanıcısının paylaştığı bir fotoğrafla başladı. Fotoğraf Eylül 1943’te çekilmiş (Yer ise Cornish Beach olarak geçiyor).

4413 yılından gelen zaman yolcusu: İnsan ırkı yok oluyor!

Bu fotoğrafta bir kişi dışında her şey normal görünüyor. Fotoğrafın ortasında yer alan ceket ve pantolon giymiş adama dikkat edin!
Sanki elinde akıllı telefon veya benzer bir cihaz varmış, onunla uğraşıyormuş gibi duruyor. Fotoğrafın cep telefonunun icadından 30 sene önce çekilmiş olduğunu da belirtelim.

şte bu adam sosyal medyada tartışma konusu oldu. Komplo teorisyenleri adamın zaman yolcusu olduğunu iddia etti. Hatta Dr Kevin Purcell konuyla ilgili olarak “İyi yakalanmış bir an” dedi ve fotoğraftaki kişinin mobil cihazını kontrol eden bir zaman turisti olduğunu belirtti.

Bununla birlikte Humphryes isimli biri ise adamın elinde sigara olduğunu vurguladı ve zaman yolculuğu iddialarını da saçma olarak değerlendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir