Gizli örgütlerin hedefindeki sandık

Öncelikle ahid nedir kelime kökenini inceleyelim:

Çeşitli ilimlerde farklı anlamlarda kullanılan bir terim, ahid, masdar olarak, “ bir şeyin yerine getirilmesini emretmek, talimt vermek , söz vermek manalarına geldiği gibi isim olarak da , “ emir, talimat, taahhüt, anlaşma, yükümlülük, itimat veren söz anlamlarında gelmektedir.

Şimdi ise Türkiye de olduğu varsayılan Ahid Sandığının Sırrına geçelim

Ahid sandığı olarak adlandırılan gizemli mi gizemli bu sandık, içerisinde Hz.Harun ve Hz. Musa’nın eşyalarının bulunduğu bir sandıktır. Tarihi kayıtlarda ve Kutsal kitaplar da da bu sandıktan söz edilmektedir. Bu sandık Musa Peygamber tarafından akasya ağacından yapılmıştır. 125 santim uzunluğunda, 75 santim genişliği ve yüksekliğindedir. Dışı ve içerisi altın plakalarla kaplıdır.

Dünyada ki bir çok din adamının, simyacıların, gizem avcılarının, büyücülerin ve gizemli örgütlerin aradığı bu sandık neden bu kadar önemlidir.


Öncelikle Atlantisliler diye bir topluluk vardır. Rivayet odur ki, bu Atlantisliler insanlarla iletişim kurabilmek için onlara bu ahid sandığı verilmiştir. Bu sandık telsiz olarak kullanılmıştır.
Evet yanlış duymadınız teknoloji o kadar ileri gitmiştir ki, bu da bizleri hayretlere düşürmüştür.

Bu sandığın çalışması için bir şarja ihtiyaç duyulmuştur, günümüz de ki sarj ile çalışan aletlerin sarjlarının en fazla 1 ay gittiği düşünüldüğünde, yüksek bir şarj ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Atlantisliler enerji ihtiyacının doğmasından ötürü soğuk füzyon reaktörünü yapmışlardır. Bundan dolayı da ahid sandığı olağan üstü düzeyde radyasyon yaymaktadır. Ahid sandığına sahip olan kişiler özel kıyafetlerle sandığın yanına yaklaştığı bilinmektedir. Kıyafetsiz yaklaşanlar ise kısa sürede kanser olarak acılar içerisinde ölmüşlerdir. Bundan dolayı da sandık çok tehlikeli bir hal almıştır.

Çünkü bu sandık kurallara uyulmadan kullanıldığında ve yanına yaklaşıldığında öldürücü olmaktadır. Ahid sandığında çok yüksek voltajlara varan elektirik akımı bulunmaktadır. Hatta bundan dolayı sandığın hizmetkarları, sandığın voltajına kapılık ölmüşlerdir.

Sandığın zararlarından korunmak için özel giysiler yapılmıştır. Hatta sandığa yalıtım da yapılmıştır ama ne kadar tedbir alınsa da sandığın zararlarından kurtulamamışlardır. Bunun üzerine sandık tekrar ilk yerine, esas sahiplerine yani israile gönderilmiştir.

Rivayete göre İsrailliler bu sandığında yardımıyla kendi genleriyle oynamışlardır. Bundan dolayıdır ki ahid sandığının radyoaktif zararlarından korunmuşlardır.

İlgi çekici, esrarengiz detaylardan biriside günümüzde İsrail de kanser yok denecek kadar az olmasıdır.

Ahit sandığı Süleyman Peygamberin oğlu menlik’in eline geçtikten sonra ortadan kaybolmuştur. Bir başka rivayete göre bu sandığın mehdi tarafından bulunacağı söylenmiştir. Bulunacağı yer ise Antakyadır. Riayete göre sandık şuan Türkiye de bulunmaktadır. Sonuç olarak gördüğünüz gibi İsrail Ahid sandığını gizemli bir şekilde kullanmıştır. Temennimiz sandığın bizim elimize geçmesi ve bunu da kendi lehimize kullanmamızdır.

Kaynak:
https://www.simdiogrendin.com/gizli-orgutlerin-aradigi-ahid-sandiginin-gizli-sirri/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir