UFO’lar tarafından kaçırılan hayvanlar

Federal Soruşturma Bürosu’nun FBI, 1970’lerde UFO’ların kaçırdığı ineklerle ilgili rapor yayınladı. Belgelere göre kaçırılan 8 bin ineğin radyasyonlu leşi havadan atıldı. Cinsel organları ile dil, dudak ve kulakları da kesilmişti. FBI’nin büyükbaş hayvan ölümlerinden uzaylıları sorumlu tuttuğu ortaya çıktı.

İngiliz The Sun Gazetesi, FBI’a ait eski yazışmaları yayınladı. Yazışmalarda 1970’lerin sonunda ülkenin güneybatı eyaletlerinde yaşanan olağandışı hayvan ölümlerine ilişkin ilginç teoriler yer alıyor. Belgelere konu olan dönemde 8 binden fazla büyükbaş hayvanın UFO’lar tarafından kaçırıldığı, öldürüldükten sonra da gökyüzünden aşağıya atıldığına ilişkin çiftçilerin ve yerel polis memurlarının verdiği ifadeler bulunuyor. Belgeler, FBI ajanlarının hayvan ölümleriyle ilgili olarak 1980’lerin başına kadar birçok çiftlik arazisini ziyaret ettiğini de gösterdi. Belgelerde hayvanların vücudunda yüksek oranda radyasyon tespit edildiği bilgisi de yer aldı. İngiltere’nin Shropshire bölgesindeki çiftçiler, koyun sürülerine yapılan saldırılardan “UFO’larla gelen uzaylıları” sorumlu tutuyor. Daily Telegraph’ta yer alan habere göre, çiftçiler koyunların beyinleri ve gözlerinin çıkarıldığı gizemli olayları, “uzaydan süzülen gizemli turuncu ışıklara” bağlıyor. Koyunların UFO’lardan gelen tanımlanamayan ışıklarla “lazerlendiğine” şahit olduklarını söyleyen çiftçiler, beyinleri ve diğer iç organları çıkarılan koyunların üzerinde “düzgün delikler” bulunduğunu, bazı hayvanların etlerinin genellikle sol taraftan olmak üzere “dikkatlice soyulduğunu” belirttiler.

ufo-hayvan

Hayvanların nasıl bu hale geldiğini uzun zamandır araştıran Hayvan Patolojisi Saha Biriminden Phil Hoyle, UFO’ların Shrewsbury ile Powys arasındaki koridorda dolaştığını iddia ediyor. Hoyle ile Hayvan Patolojisinin diğer 15 üyesi, bir süre önce Radnor ormanı yakınındaki Welsh tepesindeki bir çiftlikte UFO’ların “çalışmasına” şahit olduklarını açıkladılar. Hoyle, ertesi gün konuştuğu çiftçilerden biri hariç hepsinin, hayvanlarının tuhaf bir şekilde ortadan kaybolduğunu ya da aldıkları garip yaralardan telef olduğunu söylediğini anlattı. Bu saldırılarda kullanılan teknolojinin dehşet verici olduğunu, bu ışıkların buranın teknoloji ve zekasına ait olmadığını söyleyen Hoyle, “Kısa bir süre, bir Yıldız Savaşları çatışması gibiydi” dedi.

ufo-rapor

Pentagon’a, yerel ve bölgesel polis kuruluşlar tarafından, sistematik bir biçimde organları alınmış sığır cesetleriyle ilgili pekçok raporun geldiği açıklanmıştır. Raporlarda kaçırılmalarla ilgili olarak arazilerde bulunan sığır cesetlerinin incelemesi için çağırılan veterinerlerin, sadece hayvanların kanının akıtılmasının değil aynı zamanda tüm iç organların cerrahi yöntemlerle alınmış olduğunu ve bunun yırtıcı hayvanlar veya sadist insanlar tarafından yapılamayacağını dair ifadelere yer verilmiştir.

Araştırmacı yazar Linda Moulton Howe dünya dışı varlıkların esrarengiz, açıklanamaz olarak tarif edilen bu tipik cerrahi operasyonlarına dair fotoğraflara 1989’da yazmış olduğu “Uzaylıların Ürünleri” adlı kitabında geniş yer vermiştir. Linda Moulton Howe, ölü olarak bulunmuş bir sığır cesedinden alınan doku örneklerinin sonuçlarını açıklamıştır. Sığır üzerindeki kesilen bölge ince bir çizgi ile belirlenmiştir. Belirlenen bu çizgi 300 Fahrenhayt veya daha yüksek bir sıcaklığa maruz kalmıştır, dokunun kenarları bu aşırı ısı sebebiyle kararmıştır. Kesim, 2 dk’dan daha kısa bir süre içerisinde gerçekleşmiştir. Çünkü yaralanma 5 dakikadan fazla sürerse hücre kaybına neden olmaktadır. Bu tür vakaları inceleyen Howe 1983’de Missourili bir çiftin, dürbünle gümüş renkli giysili 2 küçük insanımsının bir ineği araçlarına doğru havadan süzülerek taşıdıklarını gözlemleyen raporuna rastlamıştır. Şahitlerin ifadesine göre varlıkların kafaları büyük ve beyaz renkteydi. Bu iki beyaz kafalı varlığın yanında ise onları izleyen sürüngenimsi tipte, yeşil derili, uzun boylu bir başka varlık bulunmaktaydı. Kertenkeleye benzeyen bu üçüncü varlığın gözleri dikey göz bebekli, büyük ve çekikti. Benton Kasabası şerif vekili Danny Varner, Hiwassc yakınlarındaki bir çiftlikte yaşanan benzer bir olayda ilgili şu raporu yazmıştır:”Dil oldukça keskin bir aletle, ön dişin 6 – 8 inç gerisinden kesilmiştir. İneğin sol gözü alınmış, memesi ve derisi yine çok keskin bir aletle kesilmiştir. Karın kısmında bir hasar bulunmuyor. Bu işlemler bir cerrah tarafından yapılmış gibi görünüyor. Yerde ineğin mücadele verdiğiyle ilgili bir belirti veya her hangi bir parmak izine rastlanmadı. Hayvanın çevresinde hiçbir kan izine rastlanmadı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir