Uzaylılarla gizlice anlaşma yapmışlar!

Yıllardır uzaylılar ve UFO’larla ilgili birçok haber yapıldı. Kamuoyuna sunulan kanıtlar içinse sahte denildi. UFO uzmanları ise gerçeklerin saklandığını ve hatta uzaylıların insanlar arasında dolaştığını iddia ediyor. Bu konuda Amerika dışında Rusya’da da önemli olayların yaşandığı belirtiliyor. Rusların uzaylılarla anlaşma yaptığına dair iddialar var. İşte bahsedilen o olaylar…

Uzayda insanlardan başka canlıların olduğu yıllardan beridir merak konusu. Uzaylılartarafından kaçırılan insanlar, açıklanamayan uçan cisimler ve daha birçok olay var. Ancak tam olarak hiçbiri kesin şekilde kanıtlanamadı.

En çok konuşulan olaylardan birisi ise Roswell oldu. 1947 yılında Amerika’nın New Mexico eyaletinde Roswell’a bir UFO’nun düştüğü iddia edilmişti. Roswell vakası filmlere, dizilere, belgesellere konu oldu. Roswell’la ilgili otopsi videoları ve raporları internete sızmış olsa da, bunların birer düzmece olduğu belirtildi.

İLK İLETİŞİM 1942’TE GERÇEKLEŞTİ

Amerika dışında Rusya’da da UFO’larla ilgili ilginç olaylar var. Beforeitsnews sitesi Rusya’da yaşanan UFO ve uzaylılarla ilgili bazı olayları bir araya getirip yayınladı.

Belirtilenlere göre Ruslarla, gri renkli uzaylılar arasındaki ilk temas 1942 yılında gerçekleşti. Rus belgelerine göre bir anlaşma yapılmış.


Anlaşmanın 23/04 maddesi altında toplantıların gizlilik içinde yürütüldüğü, sınırlı sayıda özel ziyaretçi, önemli gizli ajanların ve yüksek rütbeli askerlerin toplantılara katılabileceği belirtilmiş.

072/E belgesine göre 1961 yılında askeri personel uzayları gizlice filme kaydetmiş.

SVERDLOVSKY UFO OLAYI

Rusya’da en çok konuşulan olaylardan biri ise 1969 yılında Sverdlovsky şehrine düşen UFO. Aslında UFO’nun düştüğü iddia ediliyor. UFO’nun hava kuvvetleri tarafından vurulmuş olduğu da söyleniyor. Sverdlovsky olayında kurtarma ekibi kaza alanına gelerek, UFO’nun içinden ölü uzaylıyı çıkardı. Enkaz kalıntılarıyla birlite analiz edildi ve ölü uzaylıyla birlikte güvenli bir yere götürüldü.Sverdlovsky vakası, ünlü oyuncu Roger Moore tarafından sunulan ve TNT’de yayınlanan “KGB’nin Gizli UFO Dosyaları” isimli programında ele alındı. Olayı desteklemek için otopsi videosu ve fotoğraflar gösterilmiştir.

Pravda.ru sitesine göre KGB tarafından, Sovyetler Birliği dışında olan mistik ve açıklanamayan fenomenler ve ilgili tüm bilgileri toplamak, izlemek için kurulmuş özel bir birim kurulmuş.
Bu iddialar ve Sverdlovsky vakası bir süre önce bir dergide de ele alındı. Dergi makalesinde ve TNT tarafından yayınlananlara göre uzaylının insansı bir vücuda sahip olduğu belirtiliyor. Otopsiye ait olduğu iddia edilen bir videoda da bu gözüküyor. Otopsi raporuna göre yapılan incelemeler sonucu uzaylının kesin ölüm nedeni bulunamadı.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir